Wyjazdy firmowe

z du ża grupą przed ratuszemok

Codziennością każdej firmy jest często zabieganie o wzrost sprzedaży, realizacja nowych wyzwań i planów firmy, no i oczywiście związany z tym stres. Ważne jest zatem, aby mieć zgrany, zintegrowany zespół oraz świetne relacje z partnerami i klientami. Niewątpliwie wyjazdy firmowe, na których zacieśniają się więzi i komunikacja  miedzy pracownikami mogą podnieść tak ważną dla każdej firmy efektywność pracy jak również wpłynąć na morale załogi.

Z uwagi na powyższe  zachęcam do wyjazdów.  W ramach usług przewodnickich  oprowadzamy firmowe zorganizowane przez Państwa  wyjazdy Integracyjne na Roztocze i do Zamościa, które z jednej strony dają możliwość poznania unikalnych zabytków architektury Hetmańskiego Grodu a z drugiej możliwość odkrycia wspaniałych pomników przyrody na szlakach Roztoczańskiego Parku Narodowego. Bez wątpienia możliwość oderwania się od codziennej rzeczywiostości w tak pięknych okolicznościach musi pozytywnie wpłynąć na  każdego nawet najbardziej zestresowanego pracownika.

Propozycja programu :

Po otrzymaniu zapytania przedstawimy Państwu szczegółowy program zwiedzania wraz z ceną – mail – przewodnikzamosc@gmail.com,

Jeden komentarz do “Wyjazdy firmowe

  1. KGW Bierkowo

    Witam. KGW ( 13 osób) z Bierkowa k. Słupska ma zamiar zwiedzić Zamość oraz Sandomierz i Kazimierz . Planujemy 3-4 dniową wycieczkę w weekend we wrześniu. Proszę przedstawić program zwiedzania oraz cenę. Planujemy 2-3 noclegi oraz wyżywienie.

    Przewodnicząca KGW Wanda Iwanus

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *