Zimowe ferie w różnych województwach Polski potrwają do początku marca.

Zapraszam serdecznie na wycieczkę do miasta założonego przez Jana Zamoyskiego W hetmańskim grodzie czekają na nas szczególne atrakcje. Zimą także warto się wybrać na zwiedzanie Zamościa z przewodnikiem. W Muzeum Zamojskim zobaczymy wspaniałą makietę sprzed wieków, mapę z poczatku XVI wieku, stare portrety czy inne niezwykłe eksponaty.

Na zdjęciu – Zamość pół wieku temu.
Trasa w Nadszańcu pozwoli nam się przenieść się do czasów, gdy pod murami hetmańskiego grodu toczyły sie bitwy Polaków z Kozakami, Szwedami czy Moskalami. Poczujemy się jak obrońcy miasta, a nawet będziemy mogli wystrzelić z 3 funtowej armaty.
Katedra i Akademia to dwa historyczne płuca miasta – wiara i nauka, dzięki którym miasto oddycha do dziś. Podczas naszej wycieczki wejdziemy do tych zabytkowych budynków.
Czeka na nas także Arsenał, który prezentuje broń na przestrzeni pół tysiąca lat. Wielka atrakcją jest Manufaktura Słodyczy, gdzie poznamy przepis na wyrób doskonalych krówek, ba! spróbujemy je na miejscu. Więcej informacji – telefon- l509 338 939